Catering Wrocław

"Smaku nie można sobie wykształcić obcując z gustem przeciętnym, ale ocierając się o najdoskonalszy."
John Peter Eckermann

Splendido powstało z miłości do jedzenia, z pasji tworzenia, z szacunku dla człowieka. Ponad osimnaście lat, oferując catering, ambitnie pragniemy zbliżyć się do ideału. Zatrudniamy artystów, utalentowanych kucharzy, a potem zarażamy ich naszym postrzeganiem świata.

Nasze usługi cateringowe to nie tylko profesjonalizm, to także serce. Gotujemy, czarujemy, z pasją tworzymy nowe smaki. Nieustannie też poszukujemy doskonałości, która cały czas każe nam rozwijać się w codziennej pracy i wkraczać na zupełnie nowe, nieodkryte jeszcze obszary.

Z tego też względu nieustannie pragniemy rozwijać się i wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadzając jednocześnie magię i finezyjność smaków w każdą minutę Państwa codzienności - tej prywatnej, jak i zawodowej. Nie boimy się nowych wyzwań oraz uczestniczenia w innowacyjnych zadaniach. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty naszej wrocławskiej restauracji catering. Pragnęliśmy jednak, by stał on się nie tylko sposobem na przygotowanie eventowego poczęstunku, ale wyjątkową atrakcją wieczoru bądź organizowanego przez Państwa wydarzenia (np. konferencji).

Zadając sobie pytanie: czym dzisiaj powinny zachwycać, ujmować i zaskakiwać nowoczesne firmy cateringowe, odnaleźliśmy drogę nieszablonowej i elastycznej współpracy, będącą równocześnie odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Mamy więc całkowitą pewność, że realizowana przez nas usługa wraz z profesjonalną obsługą kelnerską będzie doskonałym uzupełnieniem uroczystość.

Na kompleksowe wsparcie, ciekawie skomponowane menu oraz doskonałą obsługę mogą Państwo liczyć podczas przygotowywania:

  • bankietów (przekąski, drobne poczęstunki, menu złożone zarówno z dań głównych, jak i propozycji deserowych),
  • konferencji (przerwy kawowe, obiady oraz kolacje),
  • eventów plenerowych (np. pikniki firmowe),
  • uroczystości okolicznościowych (wesela, chrzciny, I Komunia Święta, urodziny, rocznice etc.).

Zatroszczymy się także o estetyczną prezentację dań oraz oryginalną dekorację stołów. Jesteśmy przekonani, że świadczone przez naszą firmę cateringową usługi sprostają Państwa oczekiwaniom.